Pożegnanie lata w Kwidzynie [30.08.2014]

POŻEGNANIE LATA – 30 sierpnia 2014, Tereny Rekreacyjne nad Liwą

W programie:

Koncerty: NATALIA SZROEDER ORAZ FUTURE FOLK

Kornel Milewski – Beatbox’uje od 8 lat w każdym stylu, od rocka i popu, po dubstep’y i trap’y. Uczestnik programu Mam Talent oraz różnych walk beatboxu. W 2014 zdobył tytuł Mistrza Polski Beatbox’u Juniorów. Jego beatbox nie kończy się na zwykłym „pluciu w mikrofon”, to tworzenie bitów oraz muzyki dubstep’wej.

Pozegnanie_lata_2014 plakat
LP13 to lokalny zespół wykonujący muzykę w gatunku pop-rock, covery Lady Pank, Erica Claptona, Dire Straits, Gary Moore oraz Roberta Planta).

Ponadto:

Wielkie, wspólne gotowanie podczas imprezy plenerowej. Olbrzymi kocioł, ogień i wspaniały zapach… Będziemy warzyć strawę; 300 litrów barszczu chrzanowego, potrawę regionalną, inspirowaną przepisem z wydawnictwa KCK pt. Smaki Powiśla, które można nabyć w kwidzyńskim Tabularium oraz Teatrze Miejskim. Każdy z uczestników będzie miał okazje posmakować potrawę. Przy okazji wyborowi kucharze zdradzą tajniki przyrządzenia potrawy i jej wyśmienitego smaku. Zapewnią show, w trakcie którego będzie można uzyskać ciekawe informacje na temat gotowania oraz wymienić się doświadczeniami.

Dla dzieci animacje sportowe, kącik gier i zbaw oraz wiele słodkich niespodzianek.

Imprezę poprowadzi Katarzyna Piasecka artystka kabaretowa, aktorka, autorka wielu kabaretowych tekstów, znana z telewizyjnego projektu Stand-up.

Serdecznie zapraszamy !

Kategoria: Kultura i Sztuka
Tagi:

Dodaj komentarz