„Zemsta – prawdziwa historia” na zamku w Kwidzynie [23.08.2014]

Muzeum Zamkowe w Kwidzynie i Teatr Prowincja z Mikołowa zapraszają na spektakl „Zemsta- prawdziwa historia” w dniu 23.08.2014r. godz.18:00 – dziedziniec zamkowy.
Wydawać by się mogło, że o „Zemście” Fredry powiedziano już wszystko, a jednak…
Mamy przyjemność zaprosić Państwa na unikatową – bo – swojską – odsłonę komedii uwielbianej od pokoleń. Charakterna, żywiołowa i pełna zawirowań historia zwaśnionych sąsiadów stanie się pretekstem do krytycznego acz zdystansowanego spojrzenia na własne polskie przywary.
Klasyczna Zemsta Aleksandra Fredry umieszczona została w czasach początku dwudziestego wieku i w klimacie kultowego filmu Sami Swoi. Jest to niezapomniana muzyczna farso-komedia. Przedstawiona zostanie historia konfliktu polskich rodzin, która z zapętleniem powraca w nowym pokoleniu.
” Zemsta- prawdziwa historia” to ponad godzina świetnej zabawy przy akompaniamencie autorskiej muzyki specjalnie przygotowanej do spektaklu. Wyraźny komizm postaci i sytuacji przewijać się będzie przez cały spektakl.

Zespół Teatru Prowincja tworzą ludzie z pasją i zaangażowaniem, co przejawia się w obsadzie aktorskiej: profesjonalni, charyzmatyczni artyści znani są z wielu śląskich scen teatralnych. Muzyka w spektaklach Teatru Prowincja jest niezwykle porywająca, a robiąca wrażenie scenografia i kostiumy świadczą o wysokich kwalifikacjach w każdym szczególe.

zemsta na zamku w Kwidzynie plakat

Bilety w cenie 25 PLN już do nabycia w kasie Muzeum w Kwidzynie .

Kategoria: Kultura i Sztuka
Tagi: , ,

Dodaj komentarz