Drzewko za makulaturę w Kwidzynie [27.04.2014]

W niedzielę, 27 kwietnia, odbędzie się kolejna edycja naszej dorocznej akcji „Drzewko za makulaturę”. W tym roku zrezygnowaliśmy z pikniku nad Liwą, dlatego o godz. 12 zapraszamy na parking przed kwidzyńskim sklepem Bricomarche.

Do rozdania mamy 2 tys. sadzonek drzew leśnych ufundowanych przez Nadleśnictwo Kwidzyn oraz 300 sadzonek kwiatów, które dostarczy Bricomarche. Partnerami naszej akcji są w tym roku: Grupa GPEC, Bricomarche oraz International Paper Kwidzyn. Warto dodać, że kwidzyńska fabryka papieru wspiera nas nie tylko lokalnie, ale jest również krajowym partnerem akcji.

 

Poza miejscem akcji nic się zmienia. Tak jak w poprzednich latach za każde 5 kilogramów makulatury będzie można dostać jedno drzewko. Dodatkowy warunek, który należy spełnić to posiadanie kuponu wyciętego z jednego z piątkowych wydań „Dziennika Bałtyckiego”.

W ciągu kilku poprzednich edycji udało nam się zebrać ponad 30 ton makulatury! Rekord sprzed kilku lat to 8 ton w trakcie jednodniowej zbiórki. Akcja „Drzewko za makulaturę” odbędzie się we wszystkich powiatowych miastach na Pomorzu oraz kilku innych miejscowościach naszego województwa.

źródło: http://kwidzyn.naszemiasto.pl/artykul/galeria/drzewko-za-makulature-w-kwidzynie-w-tym-roku-zapraszamy,2240006,8854332,t,id,zid.html

Kategoria: Spotkania i Rocznice
Tagi: ,

Dodaj komentarz