Koncert w piwiarni Warka [29.04.2014]

Koncert promujący składankę Post-rock PL: Cold Wind is the Promise of a Storm, compilation vol. 2

http://post-rockpl.bandcamp.com/album/cold-wind-is-the-promise-of-a-storm-compilation-vol-2

Zagrają dwa zespoły, które znalazły się na składance:

Sounds like the end of the world to pięcioosobowy zespół instrumentalny. Projekt powstał w maju 2012 roku. W styczniu 2013 zarejestrował promocyjny mini-albumu „It All Starts Here” zawierający 5 autorskich utworów, który następnie wydał własnym nakładem w marcu tego samego roku. Zespół miał do tej pory przyjemność dzielić scenę z takimi wykonawcami Long Distance Calling, Tides From Nebula, Tune, DispersE czy Lebowski.

Formacja Sounds Like The End Of The World nagrała pod koniec lutego materiał na swój debiutancki album „Stages of Delusion” w Sounds Great Promotion w Gdyni. Za realizację nagrań oraz produkcję odpowiada Jan Galbas, a za miks i mastering Kuba Mańkowski, którzy współpracowali z takimi wykonawcami jak Behemoth, Obscure Sphinx czy Jordan Rudess z Dream Theater.

Prapremiera płyty odbędzie się 16 kwietnia 2014 w Poznaniu w klubie Eskulap na wspólnym koncercie z grupą God is An Astronaut. Koncert będzie jedyną okazją do zdobycia limitowanego egzemplarzu płyty. Premiera płyty planowana jest w połowie roku.

http://www.youtube.com/watch?v=ePBkTsvqLeQ
http://www.youtube.com/watch?v=5xw0_r1KxlE

Underfate – Muzyka jaką gramy jest bezpośrednio powiązana z nazwą zespołu. Odnosi się do pewnej drobnej i delikatnej składowej przeznaczenia, określonej przez nas jako podprzeznaczenie, na którą mamy wpływ i przez, którą możemy wpływać na to, co teoretycznie jest już zapisane – przeznaczone. W ten sposób muzyka nam przeznaczona, powstająca w wyniku subtelnego przeplatania konkretnych brzmień, jest dokładnie tym, co pragniemy grać.

http://www.youtube.com/watch?v=rOa6gbqfkdI
http://www.youtube.com/watch?v=mN9Ye8lPg8s

 

ZAPRASZAMY!

Kategoria: Kultura i Sztuka
Tagi: , , ,

Dodaj komentarz