Basowe medytacje w Piwnicy Kulturalnej [14.02.2014]

Stowarzyszenie Promocji Kultury Underground Kwidzyn zaprasza na Basowe Medytacje.
Bedzie to pierwsza impreza w klimatach dubowo- elektronicznych która odbędzie się w Piwnicy Kulturalnej w podziemiach budynku Spichlerza.
Po długiej przerwie w swoim rodzinnym miescie zagra Radikal Guru który w secie dj-skim zaprezentuje materiał z nowej płyty ‚Subconscious’ która ukazała się pod koniec 2013 roku. Towarzyszyć mu będzie 3 osobowa ekipa Bass Invaders z Warmii i Mazur oraz dj i promotor Mack Moonshine z trójmiasta.

Miejsce imprezy: Piwnica Kulturalna (budynek Spichlerza wejście od ul. Targowej)
Termin: 142.02.2014
Start imprezy: godzina 21:00
Bilety: 10zł

basowe medytacje plakat

:: MACK

Dj i promotor, od blisko dekady działa na scenie undergroundowej muzyki elektronicznej. Od 2007 roku prowadzi skupiający się na basowej muzyce sklep płytowy Mash-up Records. W 2009 roku założył pierwszy poważny polski label wydający dubstep – Moonshine Recordings, rok później kolejny skupiający się na głębokich brzmieniach – New Moon Recordings. Jest winylowym maniakiem z ciężką torbą pełną świeżych produkcji i dubplate-ów. Jego sety djskie to mieszanka ciężkiego basu, połamanych beatów i jamajskich brzmień.
http://www.mixcloud.com/mackpl/
http://www.mash-up.pl/

:: BASS INVADERS / Panczen / Dj Klo / Wojtune / Chainba /

Fanatycy niskich częstotliwości i zapaleni kolekcjonerzy płyt
winylowych. Niestrudzeni misjonarze kultury sound-systemowej w Prusach Wschodnich. Ich selekcja to roots reggae, rub-a-dub, raggamuffin i przede
wszystkim ciężkie basowe produkcje nowoczesnej muzyki roots, uk dub, steppers, dubstep. Od 2010 roku organizują cykl imprez Dub Therapy –
całonocne sesje roots & culture na sound systemach wysokiej mocy.

https://www.facebook.com/pages/Dub-Therapy/162520097133233?fref=ts

Kategoria: Kultura i Sztuka
Tagi: , , , , ,

Dodaj komentarz